Skip to main content

Yazılı pastalar son zamanların en çok tercih edilen pastaları arasında yer almaya başladı. Doğum Günü, Mezuniyet gibi çeşitli özel günlerde bu pastalara talep arttığı gibi sıradan günlerde de arkadaş buluşmalarında siparişi verilebilmektedir.

Yazılı Pasta Siparişi verilmesindeki ve bu siparişlerin sayısının artmasında en önemli etmenlerden biri hiç şüphesiz değişen trendler ve sosyal medyanın etkisi… Gelin bu konuya biraz bakalım.

Sosyal medyanın etkisini hayatımızın tüm alanında neredeyse hissediyoruz. Yeme içme alışkanlıklarından birçok şeye kadar bu etkileri gözlemleyebiliyoruz da. Yazılı Pastalara olan ilgiyi de aslında bu şekilde değerlendirmek iyi olacaktır. Esprili, kinayeli, göndermeli mesajlar ile hazırlanan bu konsept yeni nesil yazılı pastalar özellikle gençler tarafından oldukça sevildi ve ilgi ile karşılandı. Bu ilgi ve alakanın artması ile pastalara olan talep de doğal olarak artış gösterdi.

Yazılı Pasta Siparişi Vermek

Bu pastaların trend olmasıyla beraber insanlar da doğal olarak özel günlerinde istedikleri mesajı vererek pastalarını hazırlatabiliyorlar. Tabi bu pastalar özel ve hassas bir şekilde hazırlandığından sipariş verirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Pastanenin kalitesi, pastanenin kurumsal bir Google bilinirliği, kapıya teslimat durumları… Bu konular oldukça hassas bir şekilde incelendikten sonra pasta siparişi verilmelidir.

Siz Daha Önce Bulvar Patisserie’den Sipariş Verdiniz mi?

1976’dan günümüze uzanan bu geniş maratonda Bulvar Patisserie kesintisiz olarak gerek İstanbul’a gerek Türkiye’nin çok sayıdaki noktasına özel tasarımlı konsept pastlarını hazırlamış ve bu pastaları onlarca insan ile buluşturmuştur. Yeni nesil bu yazılı pastalar konusunda da oldukça titiz bir şekilde çalışarak insanların taleplerine pozitif yönde dönüşler yapmakta Bulvar Patisserie…

Yazılı Pasta Siparişi verme niyetiyle sitede yaptığınız aramalar dışında da sevdiğiniz ve arzu ettiğiniz bir yazılı pasta modelini Whatsapp üzerinden bizlere ilettiğiniz takdirde, pastanız ustalarımız tarafından dilediğiniz tarihe kadar hazırlanmaktadır.

Çeşit çeşit pastalar…

Bulvar Patisserie’de sadece yazılı pasta değil istediğiniz tarzda pasta için sipariş verebilirsiniz. Söz-Nişan-Düğün pastalarından, çocuk pastalarına kadar her kategoriden pasta yapılmaktadır. Tabii özel konsept tasarımlı pastalarınızın siparişini birkaç gün önceden haber vermeniz çok iyi olacaktır. Bu notu paylaşmasak olmazdı…

Leave a Reply

© 2022 Bulvar Patisserie