Skip to main content

Yazılı Pasta Modelleri, pastanelerin son zamanlarda üzerinde ciddi emek harcadığı pasta

çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu pastalara olan ilginin nedeni olarak ise karşımıza

çok çeşitli seçenekler çıkıyor diyebiliriz. Bunların en başında şüphesiz yeni trendler ve sosyal medyanın etkisi geliyor.

Yazılı Pasta Modelleri butik pastacılık anlayışı ile hareket eden pastanelerde özellikle son aylarda bir trend haline gelmiş durumda. Bu pastalara olan yoğun ilginin en önemli sebeplerinden biri Instagram diyebiliriz.

Doğum günlerinde yada çok farklı özel günlerde üzerine esprili-kinayeli içerikler yazılarak hazırlanan yazılı pastalar Instagram’da etki sahibi ünlüler tarafından çok yoğun bir şekilde sipariş edildikçe bu pastalara olan ilgi de gerçekten büyük bir ivme kazandı.

Yazılı Pasta Siparişi ve Yazılı Pasta Modelleri

Online pasta siparişi verilirken kullanıcıların karşısına çok farklı seçenekler çıkabilmektedir. Resimli Pastalar, Özel Konseptli Butik pastalar gibi… Yazılı Pastalar da hem kolayca sipariş edebileceğiniz hem de pratik bir şekilde hazırlanabilen pasta çeşitleri arasında yer almaktadır.

Doğum gününü kutlamayı son anda hatırladığınız bir arkadaşınız için çok kapsamlı bir pasta sipariş etmek için artık çok geç kalmış olabilirsiniz fakat yazılı pasta siparişi hemen imdadınıza yetişecektir…

Zira diğer butik pastalar gibi hazırlanma süresi o kadar uzun değil hem de kaliteli bir usta şef ile siparişinizden saatler sonra istediğiniz adreste görebileceğiniz bir pasta türüdür yazılı pastalar.

Yazılı Pasta Modellerimiz için tıklayabilirsiniz.

Bulvar Patisserie Yazılı Pasta Siparişleri için aranan bir marka oldu!

Yarım asrı geçen tarihi ile Bulvar Patisserie İstanbul’un en köklü pastaneleri arasında yer almaktadır. Şimdiye kadar sayısız özel günde binlerce pasta hazırlayarak insanların mutluluklarına ortak olan Bulvar Patisserie; yeni nesil yazılı pastalar için de aranan bir marka… Özellikle son zamanlarda pastanemize yapılan aramalarda ve sosyal medya üzerinden gelen taleplerde bu ilginin farkına vardık ve bu pasta modeli için özenli bir konsept belirledik.

Yazılı Pasta Siparişi ne zaman verilir?

Yazılı Pasta Siparişi için en çok merak edilen konulardan biri de bu pastalar için siparişlerin ne zaman verileceği şeklinde olmaktadır.

Yazılı Pastaları;

*Doğum Günlerinizde

*Şirket Yemeklerinde

*Özel Günlerde

*Mezuniyet Kutlamalarında sipariş edebilirsiniz.

Fakat bu pastalar için aslında herhangi sıradan bir gün için de çok yoğun talepler gelebilmektedir. Yani diyoruz ki akşam çayın yanında bile canınız isterse sipariş edebilirsiniz…

Bulvar Patisserie pastalarını soğutmalı özel araçlar ile taşır…

Bulvar Patisserie’den sipariş edilen pastalarınız en taze en kaliteli ürünler ile hazırlandıktan sonra adresinize doğrudan gönderilebilmektedir. Pastalarınız size teslim edilirken özel olarak hazırlanmış soğutmalı araçlar ile taşınmaktadır. Pastalarımız bu sayede ilk hazırlandığı andaki görüntüsünü ve tazeliğini koruyabilmektedir.

Leave a Reply

© 2022 Bulvar Patisserie