Skip to main content

                                         

Milyonlarca insanın yaşadığı İstanbul’da her gün binlerce kişi doğum gününü kutluyor. Nüfusu ile sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en kalabalık şehri olan İstanbul’da doğum günleri için en çok merak edilen konuların başında İstanbul Pasta Siparişi gelmekte...

Dünyanın her yerinde her gün her saat neredeyse doğum günü kutlanıyor. Doğum günleri insanlar için çok özeldir ve kendilerini gerçekten özel hissedecekleri değerli bir gündür. İşte bugünlerde sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, eşinizle, çocuklarınızla ve daha nice yakın çevrenizden insanlarla biraraya gelmek isteyebilirsiniz.

1976’dan beri bu özel anlarda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz

1976’dan beri aşk ve sevgi ile yaptığımız özel butik tasarım pastalar ile bu önemli günlerde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz…

Bulvar Patisserie; kaliteli ürün seçimi, çok çeşitli ve leziz ürünleri, siparişlerde soğutmalı araçlarla ücretsiz gönderim sağlama gibi çok büyük fırsatlar sunmaktadır aynı zamanda. 

Sitede yer alan doğum günü pastaları sekmesinde; her zevke uygun harika pastalar mevcuttur. Özel Tasarımlı bu butik pastaların çoğu aynı zamanda kişiselleştirilmiş çok özel ürünlerdir.

İstanbul Pasta Siparişi Ver

İstanbul’da her gün binlerce doğum günü kutlanırken insanların merak ettiği şeylerin başında doğal olarak, İstanbul Pasta Siparişi nereden verilir sorusu yer alıyor. Bulvar Patisserie’nin tüm ürünlerini gerçekten içiniz rahat bir şekilde alabilir ve bu harika ürünleri deneyimle şansı elde edebilirsiniz. 

Yazılı Pasta Siparişi Nasıl verilir?

Yazılı Pasta son zamanların en çok sevilen, en çok tercih edilen ve en trend pasta modelleri arasında yer alıyor. Sosyal medyada trend olduktan sonra Yazılı Pasta Siparişi nasıl verilir sorusunu yöneltenlerin sayısı da bir hayli artmış durumda.

Bulvar Patisserie’nin Yazılı Pasta kategorisi üzerinden bu siparişinizi de istediğiniz model ve tarzı bizlere ileterek verebilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat Pasta Siparişi

Bulvar Patisserie özenle hazırlanmış enfes pastalarının dağıtımını özel soğutmalı araçlarla yapmaktadır. Pastanın hazırlandığı ilk andaki tazeliğini koruyacak şekilde servis edilen pastalarımız ile en mutlu anlarınızda sofranıza kalite sunmaktan gerçekten mutluluk duyuyoruz…

Üstelik Bulvar Patisserie, İstanbul içindeki pasta siparişlerinde teslimat ücreti almayarak, özel günlerinizde sizlere büyük bir ayrıcalık sunuyor.

Leave a Reply

© 2022 Bulvar Patisserie